MOVING SUNPARK
УКР
УКР
РУС

FAQ компанії MOVING SUNPARK

Відповіді на запитання клієнтів про переїзд

Як замовити переїзд? скільки коштує вантажне таксі? Де замовити міні-склад для зберігання речей? Як замовити офісний чи квартирний переїзд?

Вартість перевезення меблів або інших вантажів є погодинною, і складається із суми тарифів: - подання необхідного транспорту - та вартості загального часу використання транспорту.


Для здійснення замовлення послуг з організації квартирного та офісного переїзду, перевезення меблів або будь-яких інших послуг компанії «САН ПАРК МУВІНГ» достатньо заповнити форму перейшовши за посиланням контактами або зателефонувати за телефоном.


При перевезеннях меблів по Київській області, за основу тарифу береться ціна за 1 км пройденої відстані автотранспортом в обидві сторони.


Звичайно ж, найкращим та гарантованим способом отримати автомобіль у точну годину для завантаження при офісному та квартирному переїзді, буде завчасне замовлення. Оптимальним є замовлення, отримане за 1 добу, ідеальним – за 2 доби до моменту подачі автомобіля.

Але в житті наших клієнтів буває всяке, тому часто нам доводиться виконувати замовлення в найкоротші термінові терміни. що безсумнівно радує обидві сторони, але все ж таки ми дуже просимо Вас робити замовлення заздалегідь.


Ми працюємо, в першу чергу, для комфорту наших клієнтів, тому якщо клієнт заздалегідь вказав бажані терміни та ознайомився з тарифами – проблем не виникне.


Так, працюючи з мувінговою компанією «САН ПАРК МАВІНГ», Ви можете здійснювати оплату, як готівкою, так і безготівковою формою. Ми завжди надаємо повний необхідний клієнтові пакет документів.


Кожен офісний переїзд розраховується індивідуально. Наш менеджер вийде на об'єкт та здійснить калькуляцію за Вашим технічним завданням, з урахуванням усіх Ваших побажань, а також, попередніх витрат на перевезення транспортом, необхідну упаковку, обсяг роботи вантажників і тд. Далі підписавши з Вами договір, ми приступимо до здійснення офісного переїзду в обумовлені з Вами день, годину та місце.

 

Всі наші автомобілі оснащені GPS-навігацією. Зателефонуйте нашим менеджерам, і вони нададуть Вам точну інформацію, де саме знаходиться водій із Вашим вантажем.


Мінімальне замовлення послуги перевезення або будь-якої іншої послуги, що надається компанією «САН ПАРК МУВІНГ» - це найменша кількість годин із можливих для замовлення послуги перевезення. Замовити послугу на меншу кількість годин, ніж зазначено у мінімальному замовленні, неможливо. Після використання транспорту понад мінімальне замовлення йде звичайна погодинна тарифікація.


Якщо автомобіль перебувати у справному стані, а водій у повному здоров'ї, то простий оплачується клієнтом на загальних тарифах погодинного використання транспорту.


Для підписання договору оренди міні-складу Вам необхідно мати паспорт та ІПН. Паралельно Вам будуть вручені документи для оплати вартості оренди складу для зберігання речей. Оплату Ви можете здійснити у будь-якому зручному для вас банку або платіжному терміналі.


Так, можете, за умови наявності вільного місця в кабіні, якщо кількість замовленого Вами персоналу (водій, вантажники тощо) перевищує кількість місць, то автомобіль Ви можете супроводжувати, використовуючи таксі або власний пасажирський транспорт.


Так. У нічний час та святкові дні діє "подвійний тариф".


Щоб правильно розрахувати об'єм вантажу та зрозуміти яку краще машину замовляти перемножте довжину, ширину та висоту вантажу – їхній загальний твір і буде обсягом вантажу. Таким чином Ви зрозумієте, який краще транспорт Вам замовляти і який обсяг кузова цей транспорт повинен мати.


Всі, чиї дані Ви вкажете при оформленні договору оренди міні-складу, зможуть мати повний доступ до товарів, що зберігаються у Вашому осередку. Іншим особам або особам, які завчасно не внесені Вами до списку доступу до орендованого Вами осередку, у доступі буде відмовлено.

Ви можете вносити будь-які правки (відкривати та закривати доступ) будь-якому колу осіб.


Ні. Один договір оренди міні-складу передбачає 1 електронну перепустку. Всі інші особи, які мають право доступу до осередку міні-складу і не мають електронного пропуску, безперешкодно отримують доступ при наданні документа на пункті пропуску, що посвідчує особу (паспорт, права водія)