MOVING SUNPARK
УКР
УКР
РУС

Поради щодо квартирного переїзду

Квартирний переїзд – це просто!

Якщо у Вас немає часу займатися подібним попереднім аналізом Вашого квартирного переїзду або ж площа Вашої квартири настільки велика, що Ви розумієте, що Ви вже нічого не розумієте, то наш оцінювач з радістю здійснить виїзд на Ваш об'єкт і оперативно допоможе впоратися з усіма питаннями квартирного переїзду, а саме упаковки, розбирання меблів, навантаження предметів, вантажоперевезення автомобілем по Києву. Зробивши аналіз, оцінювач надасть остаточну вартість майбутнього квартирного переїзду і підпише договір.

1. Отже, припустимо, з аналізом обсягу послуг, які можуть Вам знадобляться приквартирному переїзді, Ви впоралися самостійно. Тепер, адекватно оцінюючи обсяг робіт та кількість матеріалів, Ви звертаєтеся до мувінгової компанії «САН ПАРК МУВІНГ», наша спеціалізація, саме, квартирні переїзди, де досвідчені оператори приймуть у Вас всю необхідну інформацію для подальшого вдалого здійснення Вашого квартирного переїзду.

2. Наступний етап квартирного переїзду – це безпосереднє його здійснення. Попередньо обумовлені з Вами терміни, ми подаємо відповідний автомобіль для Вашого квартирного переїзду, з необхідними пристроями для перевезення меблів та предметів побуту. До нашої команди для квартирного переїзду входитимуть: пакувальники, розбирачі, грузчики і водій. Кожен із них оперативно виконуватиме свою роботу, з використанням при необхідності, додаткового спеціалізованого інструменту. По можливості, подбайте про те, щоб наданий Вам автомобіль для квартирного переїзду, зміг припаркуватися в найближчому та зручному місці для вдалого та оперативного здійснення вантажно-розвантажувальних робіт. Також, наскільки можна простежте, щоб у парадному при спуску меблів і речей було достатньо освітлення, т.к. вантажникам працювати у темному парадному буде дуже проблематично. Весь процес квартирного переїзду виглядатиме так:

А) розбиральники візьмуться розбирати великогабаритні меблі та здійснять демонтаж сантехніки, побутових та медіа-приладів;

Б) пакувальники оперативно та дбайливо запакують розібрані меблі та предмети побуту в привезені з коробки з гофрокартону, плівковий матеріал та інші пакувальні матеріали для успішної реалізації квартирного переїзду;

В) вантажники відповідально опустять усі речі та занурять у кузов автомобіля для перевезення, правильно розставивши все по його площі та для надійності закріплять предмети ременями;

Г) водій за заздалегідь обумовленим маршрутом оперативно доставить вантаж у Ваше нове &lquo;гніздечко», забезпечивши, збереження вантажу в процесі Вашого квартирного переїзду;

Д) далі, вантажники, пакувальники та збирачі здійснять свою роботу на новому місці. Меблі будуть розставлені відповідно до Ваших побажань. Вся побутова техніка, яка потребує підключення буде встановлена, підключена та готова до використання.

Е) наші співробітники прибирають пакувальний матеріал, який був використаний при квартирному переїзді.

Ж) Також якщо виявиться, що частина речей чи меблів поки що непотрібна або Ви рідко ними користуєтеся, завжди можна скористатися нашим сервісом зберігання речей на особистому міні-складі, щоб не захаращувати  нову квартиру.

Ми чекаємо на Ваш дзвінок! Тепер Ви знаєте, квартирний переїзд – це просто!

3. Ретельно оглянувши всі предмети, переконавшись у їх цілісності та безпеці, Ви Підпишіть Акт виконаних робіт з реалізації квартирного переїзду, після чого отримаєте, як бонус, посмішку всього персоналу нашої мувінгової компанії, що працює на Вас, та щирі привітання з успішно реалізованим квартирним переїздом та початком нового етапу у вашому житті! Пам'ятайте, нам дуже важлива Ваша думка щодо виконаного нами квартирного переїзду, тому ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб Ви залишилися задоволеною якістю наданих Вам послуг з квартирного переїзду та скористалися нашими послугами у майбутньому або, як мінімум, порекомендували нас для квартирного переїзду своїм Близьким та Друзям!