MOVING SUNPARK
УКР
УКР
РУС

Як правильно вибрати плівку

Як правильно вибрати стрейч плівку?

     Вже близько 50 років стрейч плівка успішно використовується як незамінний. пакувальний матеріал у розвинених країнах. Це упаковка, поява забезпечило можливість перевезення великих партій товарів збірних вантажів, як у всьому світі, так і в межах Вашого міста. Ця упаковка є незамінною для формування палето-місць на виробництвах, митно-розподільчих та логістичних центрах, оптових базах. Стрічка плівка - пакувальний матеріал без якого вже складно представляється будь - яке перевезення , не кажучи вже про переїзд як квартирний , так і офісний .

Потрібна упаковка? Пакувальні матеріали для переїзду в Києві

УПАКОВКА : Основні властивості стрейч плівки

     - стрейч плівка, упаковка, яку відрізняє висока міцність при чудовій еластичності. До речі, розтягуватись стрейч плівка здатна до 2,5-3 разів, приймаючи при цьому форму упакованих предметів.

     - завдяки складу, а цей пакувальний матеріал входять лінійний поліетилен, адгезивні та антиадгезивні компоненти, плівка з одного боку чудово липне до поверхонь, навіть при низьких температурах, фіксуючи вантажі, а з іншого, з легкістю розтягується і змотується з рулонної втулки

     - стрейч плівка, упаковка, яку відрізняє стійкість і стійкість до розривів, а також, можливим проколам, вона перешкоджає зіткненню та впливу вологи та багатьох хімічних речовин на упакований стрейч плівкою.

     - окрім вологи, стрейч плівка, як відмінний пакувальний матеріал завжди захистить Ваш товар при перевезенні від впливу високих температур.

УПАКОВКА : Види нехарчових стрейч плівок

- для ручної обмотки

- для машинної обмотки

(відмінність у картонній втулці та товщині використовуваної плівки)

     Ми зупинимося, на розгляді стрейч плівки цей пакувальний матеріал можна оптимально використовувати при квартирному переїзді, перевезенні меблів або офісному переїзді.

УПАКОВКА : СТРЕЙЧ ПЛІВКА

Основні характеристики

     1) ВАГА РУЛОНА: при покупці звертайте увагу скільки важить купований Вами рулон і яка саме маса вказана на упаковці: НЕТТО або БРУТТО. Часто, клієнтам може здаватися, що стрейч плівки більше де вказана велика маса, що звичайно ж, вірно, але ось уточнити це маса самої плівки або плівки разом з втулкою, клієнт забуває, в результаті часом отримує не зовсім те, на що розраховував, купуючи цей пакувальний матеріал. Тому обов'язково зверніть увагу на саме цей параметр, купуючи подібні пакувальні матеріали. . При квартирному та офісному переїзді найбільш зручним є використання рулонів вагою близько 1,5 кг.
     2) ШИРИНА стрейч-плівки має діапазон від 50-500мм. Раціональне використання та застосування стрейч плівки невеликої ширини досить вузькоспеціалізоване, тому якщо у Вас немає необхідності в упаковці дрібних предметів, то для квартирного та офісного переїзду оптимальним рішенням буде вибрати стрейч плівку шириною 500мм. Даний рулон досить зручний для ручної обмотки як велико-та середньогабаритних предметів.
 
Потрібні пакувальні матеріали для переїзду в Києві? Телефонуйте!

     3) Товщина стрейч плівки є найважливішим показником, на який необхідно звертати увагу вибираючи подібні пакувальні матеріали. Якщо Ви перевозите важкі вантажі, то товщина плівки повинна бути максимально великою (наприклад, 23мкр, 35мкр)

     Практичне застосування стрейч плівки виходячи з її товщини.:

     15 мкр, 17 мкр, - лучший выбор, если Вам нужна упаковка нетяжёлых грузов, углы которых не острые.
     23 мкр - чаще используется, наоборот, для тяжелых, порою негабаритных угловатых грузов (стройматериалов) и рассыпающихся сборных грузов.
     20 мкр – оптимальный выбор – «золотая середина» если Вы осуществляете квартирный переезд, офисный переезд  или Вам нужна минимальная перевозка мебели по Киеву – данная стреч плёнка отлично справиться с грузами средней тяжести, имеющих, в том числе, и острые углы.

     Мувинговая компания «САН ПАРК МУВИНГ» рекомендует своим клиентам осуществляя квартирный или офисный переезд ,  использовать стрейч плёнку для ручной обмотки весом брутто 1,5 кг, шириной 500 мм и толщиной плёнки 20 мкр, которую Вы всегда можете приобрести у нас, заказывая услуги Перевозка мебели , Квартирный переезд или Офисный переезд по Киеву.


Потрібні пакувальні матеріали в Києві?

Телефонуйте нашим операторам, і ми допоможемо Вам із вибором

будь-яких пакувальних матеріалів при переїзді!