MOVING SUNPARK
УКР
УКР
РУС

Як правильно вибрати скотч

Як правильно вибрати

пакувальний скотч?

     Клейка стрічка або СКОТЧ - термін, що закріпився в нашій країні, за аналогією з найменуванням одного з виробників клейкої стрічки зі США, він виконує незамінну роль як у нашому з Вами повсякденному побуті, так і у виробничій промисловості. У розвинених країнах скотч, як упаковка, почав завойовувати популярність ще з далеких 1930-х років. Складається він із двох частин: поліпропіленової плівки та клейового розчину на акриловій або каучуковій основі.

УПАКОВКА : СКОТЧ

характеристики та види


Кількість сторін з клейовим розчином

Товщина стрічки

Ширина стрічки

Довжина стрічки

односторонній

38 мікрон

5 - 38 мм

36 м

двосторонній

40 мікрон

48 - 50 мм

66 м


43 мікрон

72 - 75 мм

100 м

45 мікрон


140 м

47 мікрон

180 м

50 мікрон

200 м

аж до 990 м

     Для того щоб не помилитися при виборі скотчу і не купувати двічі, заздалегідь визначтеся, що саме Ви плануєте їм склеювати, в яких умовах відбуватиметься процес використання (наприклад, процес упаковки на складі з морозильним обладнанням) і подальшої експлуатації (наприклад,зберігання товару на курному складі).

     Скотч з товщиною 38мкм – ndash; найекономічніший варіант, його клейкість і так дуже низька, не кажучи вже про роботу з ним при низьких температурах. Товщина 40мкм забезпечить задовільний результат за умови гарної якості гофрокартону та незначної ваги ящика. 

     Скотч з товщиною 43мкм – . зможе непогано впоратися з багатьма завданнями, але його застосування за низьких температур дуже обмежене – холод він не надто любить, але в нормальних умовах з легкістю склеїть плівки, поліетилен, картонні ящики для бакалійної продукції і т.д.
     Товщина 45мкм забезпечить хорошу адгезію та морозостійкість, що паралельно дозволяє використовувати при упаковці гофрокартон невисокої якості з єдиним обмеженням за вагою в районі 7-15кг..
     Скотч з товщиною 47мкм дозволяє використовувати гофротару низької якості або навіть картонні коробки із брудом та пилом. Його характеристики дозволяють добре упаковувати коробки вагою 20-27кг.
     Ну і нарешті, товщина 50мкм – . за клейкістю трохи перевищує 47мкм, до того ж на порядок міцніше, але й ціна його значно відрізняється від ціни попередника, що робить його не особливо раціональним і фінансово непривабливим.
ПОТРІБЕН СКОТЧ І ІНШІ ПАКУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ? 
дзвоніть у мувинговую компанию САН ПАРК МУВІНГ!

ПАКУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ : СКОТЧ

сфери застосування

А)  5 - 38 мм найчастіше використовується у канцелярії
Б)  48 - 50 мм для пакування, перевезення, у побуті
В)  72 - 75 мм застосовується при використанні великих важких гофроящиків, в умовах, де скотч шириною 48-50мм не може забезпечити належної якості упаковки.

УПАКОВКА : Скотч 

"підводні камені" при виборі!

     Здавалося б, з чим, але з довгою при виборі скотчу проблем бути абсолютно не може, але практика показує протилежне, саме в цьому показнику продавці приховують важливі деталі, які можуть позначитися на загальному обсязі необхідного пакувального матеріалу. І не те, щоб продавець намагається когось обдурити, він просто не домовляє, а точніше не дописує, вказуючи довжину просто в цифрах. По факту, купуючи рулон скотчу 200, клієнт отримує рулон клейкої стрічки довжина якого становить, у кращому випадку, 180 метрів, а все тому, що багато виробників і продавців вимірюють довжину не в метрах, а в ярдах.

     Тому при виборі двох мотків скотчу з однаковою довжиною, але з великою різницею в ціні уточніть одиницю виміру. У різних країнах виробляють різні по пакувальні матеріали, і відповідно вимірюють їх кількість зручними для місцевого побуту локальними одиницями вимірювання. Купуючи скотч у Києві пам'ятайте: найчастіше сумлінний виробник вказує чітку довжину рулону в метрах.

УПАКОВКА : СКОТЧ 
загальні рекомендації при покупці   

Для оптимальної та раціональної організації процесу квартирного або офісного переїзду компанія «САН ПАРК МУВІНГ» настійно рекомендує використання скотчу шириною 48 мм, довжиною 100 м і товщиною 45-47мкм – це оптимальні показники для комфортної роботи пакувальника та забезпечення високої якості всього пакувального процесу загалом. 

У рубриці сайту УПАКОВКА Ви знайдете чудову пропозицію за прийнятною ціною!
Завжди раді Вашим дзвінкам та замовленням!