MOVING SUNPARK
УКР
УКР
РУС

Як заощадити?

ЯК ЗЕКОНОМИТИ НА КВАРТИРНОМУ ПЕРЕЇЗДІ, ПЕРЕЇЗДІ ОФІСУ АБО ПЕРЕВЕЗЕННЯ МЕБЛІВ

У даній статті, постараємося бути щирими і чесними з читачем, тому почнемо з головного, якщо Ви хочете заощадити при переїзді або перевезенні меблів, то найкращим способом здійснити задумане, буде рішення зробити все САМОСТІЙНО. І йдеться не про самостійний нудний пошук підрядника послуг на просторах інтернету, а про безпосереднє виконання всієї фізичної роботи, для якої Вам знадобляться транспорт та сили. Це єдиний спосіб, при якому Ви досягнете відчутних результатів у прагненні максимально заощадити, решта способів, звичайно ж, даватиме свої результати, але економія буде непорівнянна з головним з озвучених нами рішень.

Якщо ж, все-таки, транспорту Ви не маєте в своєму розпорядженні і фізично працювати, з різних причин, Ви не можете, але Ваше бажання заощадити на вантажоперевезеннях по Києву все одно велике, то варто запастися двома речами: часом і терпінням. Обидві ці речі, Вам однаково стануть у нагоді для пошуку мувінгової компанії, що займається квартирними або офісними переїздами, або приватника, що займається перевезеннями та приватним візництвом невеликих вантажів.


Перше правило економії при переїзді: ІНТЕРНЕТ

Дивіться не лише першу сторінку результатів пошуку Google. Звичайно, багато хто з нас живе за принципом – все чого немає в результатах пошуку на першій сторінці, того просто не існує в природі, але реальність, на нашу загальну радість, трохи інша, тому, можливо, Ви будете приємно здивовані, виявивши чудову оптимальну пропозицію по квартирному переїзду або переїзду Вашого офісу, на 2 або 4 сторінці результатів пошуку. Адже розташування на такій дальній сторінці пошуку може бути продиктоване низкою різних факторів, які ніяк не применшують рівень якості послуг, що надаються перевізником. Тому шукайте і приймайте рішення, не керуючись забобонами та спільною думкою.

Друге правило економії при переїзді: УПАКОВКА

Пакувальні матеріали можна придбати дешевше у магазинах продуктів. Часто комірники можуть віддати безкоштовно пару коробок або продати їх Вам за мінімальною символічною ціною. як кажуть і Вам добре і їм приємно. З можливих мінусів: запах, забруднення та старість даної упаковки. Але якщо взятися за справу економії відповідально, то гідний пакувальний матеріал у такий спосіб можна знайти. Також, проаналізуйте, яка упаковка у Вас, можливо, вже є вдома. відмінно підійдуть коробки від телевізорів, чайника, мікрохвильової печі, кухонних наборів каструль і тд. Важливо, щоб вони не були занадто старими, щоб уникнути прориву коробів при навантаженні. Також, якщо Вам дозволяє час, Ви можете пошукати пакувальний матеріал без прив'язки до перевізників або перекупників. Шукайте заводи, картонні комбінати саме з виробництва пакувальних матеріалів, як показує практика. Ціни вони пропонують трохи нижче середньоринкових, ну або знайшовши саме виробника, ви можете бути впевнені, що якщо вже не заощадите, то хоча б точно не переплатите зайвого. З мінусів, зазвичай, виробництва знаходяться в промзонах, куди діставатися не особливо зручно, до того ж Вам доведеться витрачати гроші на проїзд в обидва боки і витрачати особисті сили та час на перевезення купленого товару. Чи варто йти на такі витрати, вирішувати Вам.


Третє правило економії при переїзді: ВОДІЙ І ВАНТАЖНИКИ

При замовленні послуг квартирного переїзду или вантажного таксі, поцікавтеся, чи зможе водій допомогти з вантажно-розвантажувальними роботами. Часто, клієнту необхідний мінімум послуг, надання яких може зайняти не більше 5-20 хвилин, при цьому клієнт сам готовий навіть допомогти з навантаженням і не вистачає партнера, тому варто уточнити про можливу невелику допомогу водія при навантаженні за додаткову винагороду. Так, Ви заощадите на використанні послуг 1 вантажника за повним тарифом. З мінусів, Вам доведеться просити, чого багато хто робити не любить, і ще менш приємно, отримати відмову – тому Ви повинні бути готові до будь-якого результату, але, на наш погляд, людина, яка хоче заощадити на квартирному переїзді або перевезення меблів та вантажів, в першу чергу, має керуватися принципом «за попит грошей не беруть» - тому не соромтеся ставити запитання.

Третє правило економії при переїзді – це ДОПОМОГА. Звичайно ж, маючи бажання заощадити, і при цьому і рибку з'їсти і … саночки в гору не вести» не вийде. Тому зміряйтесь і підготуйте себе фізично до роботи вантажника. Заздалегідь до початку вантажних робіт, трохи розімніться, акуратно зробіть невелику розтяжку м'язів, вправу на присідання – це допоможе привести організм у тонус і уникнути травм при подальших підняттях тяжкості та тривалих перенесення вантажів. При цьому не перебільшуйте свої сили – беріться, тільки за ту роботу, яка під силу саме Вам, решту, все ж таки краще передати підготовленим для цього людям, інакше Ви ризикуєте витратити зекономлені на квартирному переїзді гроші на подальше лікування, без гарантій, що Ви не підете у величезний мінус. Також, якщо у Вас є авто, але немає вантажників, то скористайтесь своїм автомобілем, а грузчиков найміть або запитайте у консьєржа, хто міг би допомогти з навантаженням – думаємо охочі знайдуться. З мінусів, можливо, доведеться робити декілька «ходок» автомобілем, т.к. Ваше авто призначене для квартирних переїздів або перевезення меблів, тому постарайтеся прорахувати кількість необхідних «ходок» заздалегідь, щоб розуміти скільки бензину витратите і скільки часу свого помічника завантаження займете.

Загалом, наш досвід показує, що якщо аналізувати всі витрати на квартирний переїзд або перевезення меблів комплексно, то до 75% охочих заощадити на переїзді, не досягають поставлених цілей, тому що міряють все однією лінійкою. фінанси, навмисно ігноруючи витрати часу (іноді переїзд займає від 6 годин і більше), фізичних сил (і навіть травм), душевних сил (бо особливих приводів для радості сам процес переїзду, якщо й передбачає, то вкрай рідко), і відсутність компенсації за збитки.

Мувінгова компанія САН ПАРК МУВІНГ - найкращий оператор мувінгу в Києві! Тому, якщо цінуєте свої час та сили, а також бажаєте заощадити використовуючи послуги переїзду за недорогими тарифами – звертайтесь до нас!