MOVING SUNPARK
УКР
УКР
РУС
  • Квартирний переїзд Києвом

  • Квартирний переїзд Києвом

ЗАМОВИТИ

квартирний переїзд 

ЗАМОВИТИ

квартирний переїзд 

КВАРТИРНИЙ ПЕРЕЇЗД У КИЄВІ

НЕДОРОГО, ОПЕРАТИВНО, ЯКІСНО

     Квартирний переїзд у Столиці, найчастіше асоціюється у людей з "біганиною" і "нервотріпкою" , і це зрозуміло. Люди не особливо люблять, коли в їхньому житті змінюється щось фундаментально, від цього і переживання. Квартирний переїзд з компанією САН ПАРК МУВІНГ проходить гарантовано швидко, недорого і без зайвих нервів – ми даруємо своїм клієнтам спокій.

     Ми впевнені, раніше чути, що квартирний переїзд у Києві - це легко і просто, Вам не доводилося? Але повірте, що в реалізації такого масштабного, у Ваших очах, проекту, як квартирний переїзд, насправді немає нічого складного. І зробити квартирний переїзд у Києві цілком можна в найкоротші терміни, з наданням високого рівня якості всіх необхідних, при квартирному переїзді клієнту послуг !

     Як і   Чому? Мувінгова компанія «САН ПАРК МУВІНГ» готова Вам не тільки пояснити всі деталі, нюанси та тонкощі послуги КВАРТИРНИЙ ПЕРЕЇЗД , але й успішно реалізувати його.

     Що ж входить у квартирний переїзд? Що потрібно знати, щоб здійснення квартирного переїзду по Києву завершилося лише приємними емоціями і в майбутньому цей квартирний переїзд сприймався лише чудовим спогадом про новий етап у Вашому житті, неймовірний старт і набуття нових можливостей? А знати потрібно лише телефон нашої компанії! САН ПАРК МУВІНГ - організація квартирних переїздів по Києву та області. 

ШВИДКИЙ КВАРТИРНИЙ ПЕРЕЇЗД :

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З САН ПАРК МУВІНГ

Власний автопарк

 

Різні авто для різних потреб:

- до 1 тонни; 1,5-2 тонни;

- 2,5-5 тонн; 10-тонники.

Всі наші авто оснащені GPS-навігацією

Квартирний переїзд відбудеться максимально швидко, адже ми забезпечимо оперативне подання транспорту.

Квартирний переїзд відбудеться максимально швидко, адже ми забезпечимо оперативне подання транспорту.

Наші оператори завжди готові прийняти Ваше замовлення та оформити заявку на квартирний переїзд, також ми надамо свої рекомендації щодо вибору авто, кількості вантажників для здійснення конкретно Вашого квартирного переїзду, адже кожен квартирний переїзд індивідуальний. 

Індивідуальний підхід до кожного квартирного переїзду

 

Гнучкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта: з Вас великі проекти з нас оптимальні знижки.

Витрати на квартирний переїзд мають бути максимально оптимізовані, лаконічні та раціональні! 

Якість послуг при квартирному переїзді

 

Квартирний переїзд з компанією САН ПАРК МУВІНГ – це завжди висока якість наданих послуг. Комфорт клієнта – найвищий пріоритет компанії. Наша мета – оперативний якісний квартирний переїзд "під ключ" з найменшою сумою квитанції до сплати! 

КВАРТИРНИЙ ПЕРЕЇЗД У КИЄВІ ПОЕТАПНО:

     Попередньо, до початку квартирного переїзду, зробіть нескладний аналіз предметів і речей для перевезення навколишніх і які будуть перевозитися при Вашому квартирному переїзді.  Почніть свій аналіз з великогабаритних предметів, які знаходяться у Вашій квартирі, вони зазвичай займають до 80% площі всіх речей, що перевозяться при квартирному переїзді. Наприклад, скільки шаф, які розміри кожної, як краще здійснити їх переміщення на сходовій клітці парадного (спуск з використанням ліфта або за допомогою послуг вантажників), чи потрібне їхнє розбирання, чи буде достатньо для упаковки стрейч-плівки або необхідний додатковий пакувальний матеріал.

     Также, примите решение в каком виде будут перевозиться предметы при квартирном переезде - возможно, часть предметов необходимо разобрать, чтобы они занимали меньше места в кузове грузовой машины, другие предметы, возможно, нуждаются в осторожном обращении и аккуратной перевозке при квартирном переезде, соответственно, их следует лучше упаковать и правильно разместить в кузове авто.

квартирный переезд от сан парк мувинг киев процесс упаковки фото

     Таким нехитрим способом квартирний переїзд здійсниться теоретично, вирішивши питання з шафами, переходьте до м'яких меблів, кухонного гарнітуру, столів, тумбочок, побутової техніки та дрібних побутових речей. 

     Здійснюючи квартирний переїзд або будь-яке, навіть невелике перевезення предметів, що знаходяться у Вашій квартирі, завжди потрібно вирішити заздалегідь, чи будуть використовуватися коробки, скотч, стрейч і повітряно пухирчаста плівка, або ж, дрібних речей не так вже й багато, і Ви зможете обійтися здійснюючи свій довгоочікуваний квартирний переїзд дорожні сумки, похідні рюкзаки і т.д.

      Більше, вирішивши питання як організувати квартирний переїзд теоретично переходьте до реалізації практичної частини квартирного переїзду. Для цього, подайте заявку на квартирний переїзд по телефону або просто заповніть форму на сайті і ми передзвонимо Вам самостійно.

Перий етап квартирного переїзду:

ДОСТАВКА УПАКОВКИ, РОЗБІРКА МЕБЛІВ, УПАКОВКА МЕБЛІВ І ПРЕДМЕТІВ ПОБУТУ: при необхідності здійснюється розбирання меблів (якщо меблів багато, то розбирання відбувається до подачі авто, якщо меблів мало, то розбирання меблів відбувається одночасно з подачею авто). Розбирання меблів при квартирному переїзді може здійснюватись як фахівцями компанії САН ПАРК МУВІНГ, так і самостійно клієнтом. Упаковка при квартирному переїзді може бути використана як наша, так і придбана клієнтом окремо, відповідно, і пакувати клієнт може, як особисто, так і передавши дані обов'язки нашим працівникам.

Другий етап квартирного переїзду:

ПОДАЧА АВТО: щоб здійснити квартирний переїзд у Києві максимально якісно, компанія САН ПАРК МУВІНГ докладає всіх зусиль для оперативноїподачі вантажного автомобіля. Наш особистий рекорд подачі авто для квартирного переїзду – це 10 хвилин. Але далеко не завжди вдається подати авто в такі короткі терміни. Найбільш оптимальним є передача Вами заявки на квартирний переїзд щонайменше за добу до необхідного часу подачі авто. Передаючи замовлення заздалегідь, проблем із подачею авто для квартирного переїзду не буде і Ваш квартирний переїзд розпочнеться у намічений Вами час.

грузовые машини и фургоны для квартирного переезда в киеве сан парк мувинг фото

Третій етап квартирного переїзду:

ВАНТАЖНІ РОБОТИ: в успішній реалізації даного етапу квартирного переїзду лежить злагоджена робота вантажників и своєчасна інформація, отримана нами від замовника, про характер вантажу, його параметри, вагу і тд. Важливими є такі нюанси:

- наявність ліфта (вантажного пасажирського)

- наявність предметів понад 80 кг

- розміри дверних отворів тощо.

Також важливим аспектом при квартирному переїзді є розміщення вантажу всередині кузова вантажного автомобіля, його закріплення та фіксація.

Четвертий етап квартирного переїзду:

ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАЙНА ПРИ КВАРТИНОМУ ПЕРЕЇЗДІ: якість наданих послуг з перевезення при квартирному переїзді безпосередньо залежить від правильності розміщення предметів усередині кузова, а також від досвіду та спорядження водія. Компанія САН ПАРК МУВІНГ пишається своїм колективом, т.к. знає кожен наш працівник - профессонал, який любить свою роботу і поважає як клієнта, так і його майно.

Пятий етап квартирного переїзду:

ВИВАНТАЖЕННЯ, РОЗВАНТАЖЕННЯ МАЙНА ПРИ КВАРТИРНОМ ПЕРЕЇЗДІ: дана процедура практично повністю ідентична реалізації вантажних робіт при квартирному переїзді.

грузовики фургоны газели для квартирного переезда по киеву

Шостий етап квартирного переїзду:

ЗАНОС ВАНТАЖУ В КВАРТИРУ: розпакування, складання, розстановка, підключення, прибирання

Сьомий етап квартирного переїзду:

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ: аналіз обсягу виконаних робіт та наданих послуг з реалізації квартирного переїзду, розрахунок.

Схема роботи при замовленні послуги: квартирний переїзд

Оформлення заявки

на надання послуги

квартирний переїзд

Пакувальні та

навантажувальні роботи при

квартирному переїзді

Безпосередньо 

квартирне перевезення

Оплата наданих послуг

щодо здійснення

квартирного переїзду

САН ПАРК МУВІНГ - КРАЩИЙ ОПЕРАТОР ПОСЛУГ З ОРГАНІЗАЦІЇ КВАРТИРНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

ПОДІЛІТЬСЯ У СОЦМЕРЕЖАХ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО САН ПАРК МУВІНГ І РЕАЛІЗАЦІЮ НАМИ КВАРТИРНИХ ПЕРЕЇЗДІВ: