MOVING SUNPARK
УКР
УКР
РУС
  • ПЕРЕЇЗД ОФІСУ : КИЇВ

  • ПЕРЕЇЗД ОФІСУ : КИЇВ

ЗАМОВИТИ

офісний переїзд 

ЗАМОВИТИ

офісний переїзд 

     Так вже склалося, що наша столиця, найбільше-населене місто України - діловий та офісний центр Країни, і всі її мешканці в цілому і, відповідно, кожен з нас окремо, потребують робочого місця.  Часом змінюють місце роботи не лише працівники, але сама компанія – цей процес умовно називають офісним переїздом.

ВАШ ОФІС ЧЕКАЄ ПЕРЕЇЗД? ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ПРОФЕСІОНАЛІВ, ЩОБ РЕЗУЛЬТАТ ОФІСНОГО ПЕРЕЇЗДУ

 ВАС МІГ ТІЛЬКИ ПОРАДУВАТИ! САН ПАРК МУВІНГ 

     В цілому, зміна локації та переїзд офісу не з чуток знайомі практично кожному з нас. Мало того, для багатьох переїзд офісу та перевезення офісних меблів, цілком повсякденна справа. Деяким офісним переїздом у Києві пощастило займатися не раз та не два. Лише деякі не набили собі шишок. і не пізнали гіркого досвіду при здійсненні авантюри під назвою Переїзд ОФІСУ , а причина їхньої удачі одна – вчасно звернулися до професіоналів. Офісний переїзд у Києві від компанії САН ПАРК МУВІНГ - це мувінгова послуга, надана професійно, оперативно та за розумні гроші.

     Саме з цієї причини ми настійно рекомендуємо ретельно поставитися до вибору компанії, яка здійснить Ваш переїзд офісу. Адже від вибору того, хто саме здійснюватиме офісний переїзд, безпосередньо залежить якість перевезення офісу, вантажно-розвантажувальних робіт офісних меблів, цілісність офісної техніки під час переїзду компанії. 

     І головне, Ви заощадите головний ресурс при перевезенні офісу Києвом - це час, а отже і гроші, т.к. розпочати повноцінну роботу Ви та Ваші працівники зможуть у найкоротші терміни після старту переїзду офісу!

     Для точного аналізу обсягу необхідних робіт при Вашому переїзді офісу Ви можете звернутися до наших операторів. Якщо визначити в телефонному режимі обсяг необхідних робіт буде проблематично, ми без проблем направимо спеціаліста з оцінки обсягу необхідних послуг для Вашого офісного переїзду.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОФІСУ В КИЄВІ: НАШІ ПЕРЕВАГИ 

Власний автопарк для офісної перевезення

меблів та техніки

Оперативная подача грузовой машины для переезда офиса, все наши автомобили оснащены GPS-навигацией, что позволяет отслеживать место расположение авто и Ваших вещей.

Комплексний підхід при організації переїзду офісу 

Повний спектр послуг офісного мувінгу:

1. упаковка ( пакувальні матеріали ),

2. навантаження ( вантажники ),

3. перевезення офісу (транспорт),

4. зберігання офісних меблів та документів ( міні-склад ),

5. прибирання ( прибиральники ).

Индивидуальный подход

Гибкость и индивидуальный подход к каждому клиенту: с Вас большие проекты с нас оптимальные скидки.

Професійний колектив для офісних переїздів

1. дбайливі вантажники,

2. перевезення здійснюється досвідченими водіями,

3. система електронного доступу (перепустка по магнітних картах) відповідальна охорона міні-складу,

4. дбайливі прибиральники.

ПЕРЕЇЗД ОФІСУ : етапи здійснення

     Після отримання від Вас замовлення на виконання послуги перевезення офісу , при необхідності, ми направимо до Вас нашого досвідченого співробітника для визначення точної оцінки обсягу необхідних Вам послуг, щоб Ваш переїзд офісу в подальшому пройшов з найменшою часткою ймовірності ставлення Вами питань: «чому?, скільки?, як?» і Ви знали і розуміли, що і як відбуватиметься під час нашого надання послуги переїзд офісу, а головне, скільки коштуватиме саме Ваше перевезення офісу в Києві. Після затвердження всіх нюансів та загальної вартості послуги Переїзд офісу ми підпишемо договір. Перевезення офісу розпочалося!

офис-менеджер девушка с коробкой для переезда офиса фото

     ФОРМУЛА ВДАЛОГО ПЕРЕЇЗДУ ОФІСУ В КИЄВІ: 

ВАШ ОФІС + САН ПАРК ( ВАНТАЖНЕ АВТО + ВАНТАЖНИКИ + УПАКОВКА  ) = ВДАЛИЙ ПЕРЕЇЗД :)

     Далі, офісний переїзд продовжиться наступним етапом: ми завчасно доставимо пакувальний матеріал для реалізації послуги Переїзд офісу : коробки з гофрокартону, стрейч-плівку, повітряно-пухирчасту плівку і т.д.перевезення речей або предметів. Наші вантажники використовують спеціальні ремені для підняття та переміщення важких предметів у рамках послуги «Переїзд офісу».

     

     Офісний переїзд, складається з маси нюансів, одним з яких є правильне розміщення офісних меблів та техніки всередині кузова вантажного автомобіля. Наші водії здійснять курування роботи вантажників, закріплять меблі, якщо це необхідно, і, звичайно ж, проконтролюють які офісні меблі краще завантажити в останню чергу при офісному переїзді, щоб вивантажити її першою, для термінової організації окремих робочих місць.

     Перевезення офісу по Києву відбудеться безпосередньо після завершення вантажних робіт. Зазвичай перевезення офісу не найскладніший етап офісного переїзду, за умови якщо Водій і вантажники все правильно розмістили і закріпили в кузові вантажного автомобіля. У цей час все залежить від досвіду та спорядження водія, а також стану дорожнього руху в Києві. Перевезення офісу в Києві найчастіше займає не більше однієї години за рейс. Далі, офісний переїзд триває етапом розвантаження та підняттям офісних меблів та техніки на необхідний поверх у приміщенні. Для реалізації цього етапу офісного переїзду вантажники використовують гідроборт, ремені, роклу.

 

ПОРОЮ, ЩОБ ВДОХНУТИ В ОФІС НОВЕ ЖИТТЯ І ПОЗНАЧИТИ 

НОВІ ГОРИЗОНТИ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ, ПОТРІБНИЙ ЛИШЕ - ПРОСТОЙ ПЕРЕЇЗД!

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОФІСУ В КИЄВІ.

машина для офисного переезда по киеву с женщиной в кузове фото

     Переїзд офісу в Києві відразу після початку розвантаження автомобіля та підняття меблів на поверх, супроводжується її правильним розташуванням всередині кожного окремого кабінету. Необхідну інформацію при офісному переїзді вантажники черпають зі складеного плану оцінювачем, де розписано всі нюанси розміщення та необхідного підключення відповідної оргтехніки. На даному етапі офісний переїзд у Києві плавно підходить до успішного завершення.

     Далі клієнт та представник компанії САН ПАРК МУВІНГ проводять калькуляцію вартості (якщо клієнт  попередньо прийняв рішення не викликати оцінювача). Після чого відбувається розрахунок клієнта за весь обсяг наданої послуги. Переїзд офісу в Києві.

    Як бачите, офісний переїзд здійснити досить просто, швидко і недорого. Але не варто забувати і про всі важливі деталі, дрібниці та нюанси офісного переїзду в цілому, і безпосереднє перевезення офісу вантажною машиною зокрема. Тепер, знаючи всі базові етапи офісного переїзду можете з упевненістю сказати: офісний переїзд – це просто!

ВИРУЧИМО БУДЬ-ЯКИЙ ОФІС - ПЕРЕЇЗД З САН ПАРК МУВІНГ, 

ЦЕ ДОСВІДНІ ВАНТАЖНИКИ ТА ОПТИМАЛЬНЕ АВТО,

 У ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ЧАС!

ПЕРЕЇЗД ОФІСУ: схема роботи САН ПАРК МУВІНГ

Замовлення виконання послуги Переїзд офісу

Оцінка

обсягу послуг

для офісного переїзду

Підписання договору надання послуг

по перевозке офиса у Києві

Доставка пакувального матеріалу

для офісного переїзду

Пакувальні та навантажувальні роботи

при офісному переїзді

Безпосереднє перевезення офісу

ПОДІЛИСЬ КОРИСНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПЕРЕЇЗДІВ ОФІСІВ
І КОМПАНІЙ У СОЦМЕРЕЖАХ:
#офіспереїзд