MOVING SUNPARK
УКР
УКР
РУС
  • Перевезення піаніно та роялю

ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

піаніно у Києві

ЗАМОВИТИ

перевезення меблів 

ПЕРЕВЕЗТИ ПІАНІНО КИЄВОМ

     Здавалося б, що може бути спільного у піаніно та холодильника? Творча людина неодмінно вигадала б блискавично-фієричний жарт у відповідь на подібне запитання, але водії і вантажники компанії САН ПАРК МУВІНГмислять раціональніше - тому, відповідь проста - перевезення та її етапи. Звичайно ж, ніхто не каже, що перевезення піаніно ідентичне перевезенню будь-яких інших важких предметів побуту, але в усьому процесі перевезення піаніно чи рояля є як і загальні правила, так і маленькі, але важливі нюанси. Давайте розумітися!

 

Зателефонуйте нашим операторам і вони зорієнтують Вас за базовими тарифами на перевезення піаніно у Києві:


ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПІАНІНО У ВАНТАЖНІЙ МАШИНІ

     Приступаючи до аналізу етапів перевезення піаніно Києвом, Ви повинні в першу чергу зрозуміти, що цей музичний інструмент, і не дивлячись на свої великі габарити і далеко немалу вагу - дуже тендітний і примхливий предмет. У процесі перевезення необхідно уникати трясіння, поштовхів, ударів, нахилів, адже всі ці обставини дуже негативно позначаються на цілісності інструменту та його подальшому звучанні. Перекласти піаніно непросто. Існують ризики, що при перевезенні піаніно, його дека може тріснути, також велика ймовірність сколів і подряпин, поломки педалей інструменту, урвище струн, втрата молоточків і т.д.

     Тому намагайтеся звертатися до професійних вантажників або осіб, які мають великий досвід у вантажно-розвантажувальних роботах саме піаніно або роялів. Подібних професіоналів Вам зможе надати мувінгова компанія САН ПАРК МУВІНГ.

     Для перевезення піаніно необхідні: сильні, підготовлені вантажники, ремені, упаковка, відповідний кузов вантажної машини, гідроборт, такелаж, акуратність, неспішність і водночас оперативне спорядження персоналу. 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЯК ПЕРЕВЕЗТИ ПІАНІНО КИЇВ

  1. Для початку його необхідно частково розібрати: дістати його ударний механізм, зняти при можливості кришки та панелі інструменту. Це відчутно для вантажників зменшить вагу і дасть їм хоч трохи більшу можливість для маневрів. Також, подібними діями ми убезпечимо ударний механізм піаніно від пошкоджень, а кришки та панелі від сколів та подряпин. 
грузовая машина для перевозки пианино в киеве фото

2. Існують різні думки про те, чи варто упаковувати піаніно під час перевезення. Деякі кажуть, що велику вагу інструменту робить наявність упаковки марним і витратним процесом, т.к. при можливому падінні картон і плівка навряд чи зможуть вберегти інструмент у цілісності. Але ми вважаємо, що як мінімум, піаніно необхідно запакувати в найбільш виступаючих місцях і згинах, щоб уникнути появи подряпин і сколів. Також упаковка убезпечить піаніно від вологи та негативного навколишнього середовища у вигляді пилу, бруду. Самостійно, процес упаковки краще не виробляти, т.к. неправильне пакування піаніно для перевезення може заважати в роботі вантажників.

3. Наступний важливий етап, це збереження приміщення, в якому знаходиться піаніно, і з якого його, власне, і витягують. Коліщата піаніно мало чим допомагають при його переміщенні по кімнаті, а ось підлогу дряпають дуже добре. Реставрувати покриття для підлоги після перевезення піаніно недешево. Тому переміщати інструмент усередині квартири необхідно спочатку руками, у піднесеному стані, а потім на ременях. Особливу акуратність варто виявляти у вузьких дверних отворах, т.к. ризики збільшуються вдвічі: і піаніно шкода, якщо постраждає при зіткненні, та й отвір без наслідків врятлі залишиться. Тому при перенесенні піаніно слід бути максимально дбайливим до всього, що Вас оточує.

4. Якщо в приміщенні довгий поверховий хол, то можете скористатися спеціальним візком. На сходовому отворі годі зупинятися і опускати інструмент перебуваючи під кутом, т.к. при подібних діях можна, як мінімум, пошкодити його днище і основу.

5. Далі відбувається завантаження піаніно у вантажну машину. Найкраще використовувати гідроборт для підняття піаніно на висоту кузова. Першими вантажать ударний механізм, кришки, панелі, далі задньою стінкою його приставляють до борту автотранспорту. Незважаючи на те, що піаніно має велику вагу, його обов'язково необхідно зафіксувати спецременями з кузовом машини. Перевозити піаніно необхідно спокійно, не поспішаючи, виключно в його звичайному положенні, уникаючи трясіння, вібрації, поштовхів, великих перепадів температури повітря та вологості.

6. Вивантажувати піаніно необхідно так само акуратно, як і в процесі його завантаження. Піднімати піаніно по сходових прорізах важче. Радимо заздалегідь провітрити приміщення, в якому буде перебувати піаніно після перевезення залишити вікно на час відкритим. Ця процедура дозволить уникнути різких перепадів температури повітря та створить більш лояльний мікроклімат для адаптації піаніно у квартирі. Загалом перевозити піаніно краще в теплу пору року. Найближчим часом після перевезення піаніно краще не використовувати. Нехай деякий час постоїть закритим - ми чудово розуміємо, що після такого вимотливого перевезення, перш за все хочеться "збацати переможний марш", але поспішаємо Вас застерегти, не варто грати на піаніно в день перевезення. Також, корисним буде зробити його налаштування мінімум через 5 днів.

 

Перевезти піаніно Києвом, Ви можете використовуючи послуги САН ПАРК МУВІНГ:

Замовлення виконання перевезення

піаніно у Києві

Акуратне завантаження

піаніно, його кріплення

всередині кузова

Безпосередня 

перевезення піаніно чи рояля

Вивантаження піаніно з авто

після перевезення

Оплата за послугу

перевезення піаніно у Києві

     *При перевезенні піаніно до уваги беруться: марка вага розміри поверховість

Діліться інформацією про перевезення піаніно або роялю по Києву в соцмережах