MOVING SUNPARK
УКР
УКР
РУС
  • Перевезти сейф або банкомат Києвом

ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

сейфа у Києві

ЗАМОВИТИ

перевезення меблів 

ПЕРЕВЕЗЕННЯ СЕЙФУ КИЇВОМ

     Свій сейф має практично кожна юридична особа в Україні, кожен офіс. Наявність сейфу актуальна як для бухгалтера чи юриста, так і для відповідального керівника, не кажучи вже про держслужбовців. В останні роки намічено яскраво виражену тенденцію встановлення сейфів у квартирах та приватних будинках. Не дивно, що послуга з переміщення сейфів всередині окремої будівлі або повноцінної перевезення сейфа по Києву, також користується підвищеним попитом. Для такої серйозної витівки, як перевезення сейфа, ми рекомендуємо звертатися до професіоналів - мувінгова компанія САН ПАРК МУВІНГ дбайливо та швидко здійснить усі роботи пов'язані з демонтажем сейфа, переміщенням та навантаженням сейфа у вантажний автомобіль, вивантаженням та занесенням у необхідне приміщення. Чому сейф варто переміщати саме дбайливо? Ми розповімо нижче.

Зателефонуйте нашим операторам і вони зорієнтують Вас за базовими тарифами на перевезення сейфа у Києві.


ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ СЕЙФІВ У КИЄВІ

     Перше, на що звертається увага при перевезенні сейфа, це його вид, тип, різновид. Даний аналіз дозволить зрозуміти скільки важить сейф, який планується перевезти, тип його замку тощо. Наприклад сейфи, які найчастіше використовують у побуті, тобто. у квартирі чи будь-якому іншому житловому приміщенні можуть важити 100-200 кг і бути порівняно невеликими за розмірами, у свою чергу бізнес-моделі можуть досягати маси 600 кг, або навіть кількох тонн. 

     ТТакож, специфіка перевезення сейфів в тому, що, наприклад, до моделей з невеликими габаритами, дуже важко підступитися, і якщо кількість вантажників більш ніж 2 особи - хочеш не хочеш, а заважати вони один одному можуть почати. Тому, щоб уникнути каліцтв і зберегти цілісність механізму замку, звертайтеся в компанії, які мають персонал з досвідом надання послуг з перевезення сейфів.

     Більше того, переміщення сейфу по приміщенню та безпосереднє завантаження неможливе без такелажного обладнання та спеціальної фізичної підготовки. Крім того, що замки сейфів не люблять вібрацій, поштовхів і ударів, Ви повинні не забувати про цілісність дверних отворів та покриття для підлоги. Фахівці завжди беруть до уваги загальні параметри сейфа, його масу, можливість перевозити сейф роклом або виключно візком з гумовими колесами.

грузовая машина для перевозки сейфа и банкомата в киеве фургон фото

     Особливу увагу і дбайливість при перевезенні сейфа необхідно проявити власникам сейфів зі скляною мембраною, т.к. її ушкодження загрожує неможливістю відкриття сейфа. Того ж варто побоюватися і власникам сейфів з біометричними, електронними і навіть кодовими замками – всі вони, крім силового впливу, бояться вологи та вогню. Тому власникам вище перерахованих сейфів рекомендовано упаковка сейфа в спеціальну плівку, приємним бонусом у цьому випадку є мінімізація появи подряпин на поверхні сейфа.

     Для успішного здійснення вантажно-розвантажувальних робіт при транспортуванні сейфа не завадить завчасна інформація про ширину дверних отворів. А також, можливі прип'яття на шляху вантажників з сейфом, у вигляді перепадів рівня поля, сходів, бордюрів, виїмок та інших нерівностей поверхні підлоги. Вся ця інформація допоможе заздалегідь оцінити необхідність наявності того чи іншого такелажного обладнання, тим самим полегшить успішне виконання складних завдань, що виникли при навантаженні сейфа. 

     Важливим нюансом при перевезенні сейфа є наявність та розміри ліфтів як пасажирських, так і вантажних. Пам'ятайте, деякі сейфи перевозити в ліфті не дозволяється. У подібних випадках, фізична підготовка та спорядження вантажників відіграють випереджальну роль в успішному переміщенні сейфу вузькими коридорами та сходовими майданчиками. Цей нюанс важливий як у приміщенні навантаження, так і в приміщенні вивантаження сейфа.

     На етапі навантаження сейфа в кузов вантажного авто, найбільш оптимально та надійно використовувати гідроборт, особливо якщо сейф великий або якщо їх декілька. Якщо параметри сейфа порівняно невеликі і маса, та й загальна сила всіх вантажників, дозволяє, то сейф можна завантажити і без використання гідроборта, в такому випадку краще використовувати автомобілі фургонного типу з низькою посадкою вантажного відсіку.

     Будь-яке падіння або пошкодження може стати фатальним для сейфа, втім як і для самого кузова автомобіля, відповідно, уникнути неприємностей може лише один вихід. Максимальна фіксація положення сейфа в кузові вантажного авто за допомогою ременів, затяжок, замків. У поїздці водієві краще дотримуватися швидкісного режиму та дистанції, щоб уникнути різких гальмувань, вібрації та поштовхів.

     Вивантаження сейфа після перевезення так само складне як і завантаження, тому основне правило в поведінці вантажників це впевненість та акуратність. Після того, як сейф розміщений у кімнаті нового приміщення, зазвичай його додатково кріплять до підлоги або стіни, що також є, свого роду, додатковим рівнем у забезпеченні безпеки від зовнішніх посягань.

     

Перевезти сейф по Києву та області : СХЕМА РОБОТИ САН ПАРК МУВІНГ

Замовлення виконання перевезення

сейфа у Києві

Акуратне завантаження

сейфа, його кріплення

всередині кузова

Безпосередня 

перевезення сейфа чи банкомату

Вивантаження сейфа з авто

після перевезення

Оплата за послугу

перевозка сейфа у Києві

     При перевезенні сейфа до уваги беруться

вага та розміри сейфа, ширина прорізів на шляху переміщення сейфа, поверховість на вивантаженні та завантаженні, наявність вантажного ліфта по обох адресах, також важливо заздалегідь знати про можливість подачі транспорту на мінімальну відстань від під'їду.

 

Ділиться  з друзями, колегами та керівництвом інформацією з перевезення сейфів та банкоматів по Києву в соцмережах