MOVING SUNPARK
УКР
УКР
РУС
  • Перевезення холодильника

ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

холодильника або

морозильної камери

ЗАКАЗАТЬ

перевозку мебели 

ПЕРЕВЕЗТИ ХОЛОДИЛЬНИК КИЄВОМ

      Перше, що необхідно знати кожному, хто хоче перевезти холодильник чи інше морозильне обладнання Києвом, це те, що холодильник річ вразлива. На жаль, люди рідко читають інструкції, паспорти та інші не дуже веселі брошурки з картинками. А якщо все-таки начать читати, то лише тоді, коли їх холодильник починає після перевезення поводитися неадекватно або взагалі чомусь скромно мовчить біля стіночки.

      Найчастіше причина одна - виплив фреон із системи, хоча можуть бути й інші. 

     Як уникнути неприємних наслідків після перевезення холодильника по місту? І як не бути змушеним шукати майстра чи сервісний центр для ремонту після транспортування холодильника? 

     Зараз ми дамо пару порад.

ЩОБ ПЕРЕВЕЗТИ ХОЛОДИЛЬНИК АБО ВИРОБИТИ ТРАНСПОРТУВАННЯ МОРОЗИЛЬНОГО 

КАМЕРИ-ВІТРИНИ В КИЄВІ - ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ОПЕРАТОРІВ "САН ПАРК МУВІНГ"

 

ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХОЛОДИЛЬНИКА В ВАНТАЖНІЙ МАШИНІ

  1. Холодильник слід перевозити вертикально. Інакше кажучи, холодильник правильно перевозити лише стоячи , тобто. саме в тому положенні, в якому він і прикрашає Ваше житло.
  2. Загальна рекомендація щодо внутрішніх поличок і дверцят - все закріпити перед перевезенням холодильника. Що закріпити неможливо - вийміть із холодильника, запакуйте та перевозіть окремо від нього. Не варто братися за дверцята холодильника при завантаженні - відірвати її не так складно, як здається, особливо якщо неправильно розрахувати бік і вона ненароком розкриється під його вагою. Полички холодильника, найчастіше, фіксуються або спеціальним кріпленням, або малерним скотчем. Як показує практика народ не гидує і використанням простого скотча - але буває він може залишити сліди, що важко виводяться.
  3. Для того щоб перевести холодильник Києвом - цей пункт стосується більше старих моделей - його обов'язково потрібно розморозити. Багатьом може здатися це стомлюючою і марною справою, адже завжди є залізний аргумент, мовляв вести зовсім небагато, тому морочитися на цілий день з розморожуванням холодильника через 1 годину в дорозі, багатьом просто ліньки, інші ж покладаються на "везучий випадок" незнаючи що роблять. Наслідки можуть бути дуже сумними – як приклад – холодильник може практично відразу згоріти, коли Ви його підключите на новому місці після переїзду.
грузовая машина для перевозки холодильника в киеве фото

4. Якщо все-таки перевести холодильник вертикально немає жодної можливості, то рекомендуємо перевозити його на боці - простежте, щоб у бічному положенні трубки по яких проходить фреон, були направлені вгору, якщо ж у Вас направлені вниз - покладіть холодильник на інший бік для перевезення в кузові автомобіля.

5. Важливим нюансом є фіксація комперсора - обов'язково зробіть її затягнувши болти тугіше.

6. Після розміщення холодильника всередині кузова закріпіть холодильник ременями фіксації, щоб уникнути його падіння. Попросіть водія дотримуватися швидкісного режиму та дистанції, щоб зменшити ефекти струсу, вібрації та гальмування.

7. Після завершення перевезення, холодильник краще не включати кілька годин. Детальну інформацію Ви завжди можете дізнатись в інструкції до приладу. Загальна рекомендація – не включати холодильник у мережу після процесу транспортування та дати йому постояти мінімум 4 години, а краще добу.

З нашою компанією Ви зможете перевезти холодильник або інше морозильне обладнання по Києву за наступною схемою роботи:

Замовлення виконання перевезення

холодильника у Києві

Акуратне завантаження

холодильника, його кріплення

всередині кузова

Безпосередня 

перевезення холодильника чи морозильної камери

Вивантаження холодильника з авто

після перевезення

Оплата за послугу

перевезення холодильника компанією

САН ПАРК МУВІНГ

Поділіться в соцмережах інформацією про можливість перевезти холодильник у Києві за низькою ціною: