MOVING SUNPARK
УКР
УКР
РУС

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК

міжнародного переїзду

ЗАМОВИТИ

міжнародний переїзд 

МІЖНАРОДНИЙ ПЕРЕЇЗД

     Переїзд до іншої країни це завжди хвилююче. Подібна релокація займає багато сил, уваги та часу всіх учасників процесу. Партнерська програма щодо здійснення міжнародного переїзду для приватних осіб та компаній від САН ПАРК МУВІНГ дозволяє заощаджувати час та фінанси наших клієнтів.

 

     Вирішення багатьох запитань під час міжнародного переїзду ми готові взяти на себе. Наші фахівці завжди допоможуть Вам з консультацією щодо особливостей митного оформлення майна, що перевозиться. Також ми зможемо допомогти Вам з отриманням дозволу на перевезення Ваших речей.

 

     Наші клієнти – це люди, які бажають як виїхати з України, так і ті, хто навпаки, приїжджає в Україну на довгий час.

 

     Ми активно працюємо в Європі, країнах Балтії та Скандинавії,  Азії та, в самій Україні. У більшості країн світу маємо перевірену мережу партнерів, які можуть сприяти Вашому міжнародному переїзду.

международные переезды из киева транспорт на глобусе картинка

Послуги Сан Парк Мувінг при переїзді за кордон, а також при переїзді в Україну:

 

  • оцінка та калькуляція вартості переїзду

  • упаковка майна, призначеного для транспортування в іншу Країну

  • Якщо Ви не маєте житла в країні прибуття, ми легко підберемо Вам оптимальні варіанти для проживання. Співпрацюючи з перевіреними ріелторами за кордоном, ми завжди допоможемо Вам з вибором будинку або квартири, які можуть влаштувати саме Вас, проведемо консультації та зробимо юридичний аналіз документів, сприятимемо їх правильному оформленню.
  • також, наші фахівці організують при необхідності ремонт житлового приміщення
  • Ви ніколи не залишитеся одні за необхідності отримання професійної консультації з питань отримання візи, тимчасового посвідки на проживання, реєстрації Вашого автомобіля та оформлення водійських прав, а також дозволу на право займатися трудовою діяльністю в іншій Країні.
  • за бажання ми завжди зможемо згладити процес Вашої адаптації на новому місці, шляхом організації неформальних зустрічей із співвітчизниками, відвідуванням відповідних лекцій, клубів за інтересами, гуртків.

ДОПОМОГА ПРИ МІЖНАРОДНОМУ ПЕРЕЇЗДІ

РЕЛОКАЦІЯ

ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕЇЗДУ ДО ІНШОЇ КРАЇНИ


Діліться інформацією про міжнародний переїзд та релокацію в соцмережах