MOVING SUNPARK
УКР
УКР
РУС
  • Вантажники

  • Вантажники

  • Вантажники

ЗАМОВИТИ

ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ

ЗАМОВИТИ 

послуги вантажників

ПОСЛУГИ ВАНТАЖНИКІВ У КИЄВІ

     Вам потрібні сильні хлопці у розквіті фізичних сил? Ми не знаємо точно, що шукали в інтернеті Ви, але твердо знаємо одне – наші вантажники на 100% відповідають даному запиту ;) Вантажники Компанії «САН ПАРК МУВІНГ» перенесуть, завантажать та розвантажать будь-які предмети, що знаходяться у Вашій квартирі або офісі. Середній вік наших вантажників складає 30-35 років.

     Вантажники Компанії «САН ПАРК МУВІНГ» виконують свою роботу оперативно, можна було б сказати «без сучка без задирки», але, щоб бути більш точними скажемо «без подряпин та сколів». Наші вантажники мають великий досвід навантаження великогабаритних предметів, у тому числі музичних інструментів. При необхідності вантажники Компанії «САН ПАРК МУВІНГ» зможуть зробити такелажні роботи, завантажити та перевезти сейф, завантажити, перевезти піаніно та розвантажити, а також інші такелажні роботи.

Тарифи на послуги вантажників у Києві від САН ПАРК МУВІНГ

НАЗВА ПОСЛУГИ Тариф послуг 1 вантажника, грн/година Мінімальне замовлення послуг 1 вантажника (2 години), грн Тариф за кожну наступну годину роботи понад мінімальне замовлення, грн/год. Додатковий тариф за 1 поверх без ліфта, грн. Тариф за речі понад 80 кг, грн/кг
Вантажник 120,00 240,00 120,00 5,00 1,50
Послуга Тариф Тариф мінімального замовлення (2 години), грн
Оцінювач 265,00 -
Пакувальник 120,00 240,00
грузчики для переездов по киеву упаковщики сборщики фото

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ ВАНТАЖНИКІВ У КОМПАНІЇ САН ПАРК МУВІНГ

    При переїзді, якість та швидкість надання послуг вантажниками, безпосередньо позначається на всьому процесі в цілому. Від професійної роботи вантажників залежить, цілісність та збереження предметів та речей після перевезення, адже, одна справа спустити предмети до автомобіля, але не мало важливим є і правильність розташування та кріплення всередині кузова. Як послуги та професіоналізм наших вантажників Ви не сумніваєтеся ні на секунду. Наші вантажники відповідально та дбайливо роблять будь-яку необхідну роботу.

     Адекватний та позитивний настрій кожного з вантажників забезпечить оперативність виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Ми цінуємо та заохочуємо своїх співробітників, тому приводів псувати настрій клієнту у наших вантажників просто не залишається : )

     Вантажники Компанії «САН ПАРК МУВІНГ» готові вирішити всі питання комплексно: розібрати Ваші меблі, упаковати в необхідні, або вибрані Вами, пакувальні матеріали,завантажити, розвантажити, розставити та підключити все необхідне.

Телефонуйте нам, а решту зроблять вантажники! 0800 301 221

Поділіться інформацією про Вантажники САН ПАРК МУВІНГ та тарифи на їх послуги з друзями: