MOVING SUNPARK
УКР
УКР
РУС

Як правильно перевезти меблі

як правильно перевезти меблі у вантажному автомобілі?

     До необхідності перевезти меблі вантажним автомобілем рано чи пізно приходить кожен. Надання таких послуг потребують, як і приватні особи, наприклад, при звичайному квартирному переїзді або вивезенні меблів на дачу, так і бізнес-середовище у формі офісних переїздів, переїздів складу, або масштабних промислових переїздах та перевезенні відповідного обладнання. 

     Але повернемося до перевезення меблів та його правильного здійснення в рамках квартирного або офісного переїзду. Скажімо прямо, перевезти меблі справа не проста. Чому? Відповідь досить проста: найчастіше меблі є досить великогабаритними при цьому досить крихкими. Залишити на меблів після перевезення подряпини, відколи або нанести меблів непоправну шкоду досить просто. 

Перевезка мебели киев sun park moving Фургон диван стулья фото

Важливо знати до початку перевезення меблів


     При перевезенні меблів, на стадії навантаження та вивантаження її з кузова вантажного автомобіля використовувати професійну вантажну техніку (роклу, візок, автомобіль) практично неможливо, тому єдиним варіантом залишається фізична робота вантажників руками. Ця обставина підвищує ризик нанесення меблів шкоди під час перевезення у рази. Адже непрофесійний вантажник може неправильно обхопити меблі руками, оступитися на сходовій клітці, не втримати меблі на вазі, неправильно розставити меблі всередині кузова автомобіля або фургона для перевезення. Подібні непрофесійні дії вантажників обертаються збитками для власника меблів та зіпсованою репутацією для перевізника. Як правильно вибрати мувінгову компанію для переїзду ми писали раніше.

Основні рекомендації щодо перевезення меблів

Перевезка мебели киев sun park moving контакты грузовая машина с гибробортом компюьторный стол кресло фото
     1) Більше 80% клієнтів, яким необхідно перевезти меблі, намагаються максимально заощадити, що є абсолютно правильною позицією. Але у цього бажання, мають бути переділи. 
     Тому, не варто має намір замовляти грузовое авто з невеликим обсягом кузова, знаючи, що намічається перевезення великогабаритних меблів. Надія на те, що все нібито «має… напевно… швидше за все… я думаю поміститися» найчастіше обертаються для клієнта щонайменше зіпсованим настроєм. 
     Тому роблячи замовлення у професійній мувінгової компанії або спілкуючись з водієм приватником не применшуйте розміри, кількість та вагу Ваших меблів. Адже ця інформація важлива перевізнику саме для правильного прийняття рішення щодо необхідності подання того чи іншого виду транспортного засобу. Адже, якщо кузов вантажного автомобіля буде малий або впритул, то дана обставина призведе до тертя, прогинів, провисання, здавлювання, прорізів та інших неприємних наслідків для меблів замовника. Все позначиться на меблів: тертя може залишити подряпини та сколи, прогини, провисання та здавлювання призведуть до деформації, ріску та nbsp; лому, ну а порізи говорять самі за себе. Тому якщо Ви не впевнені в необхідних габаритах авто для перевезення меблів, тоді краще слідувати досвіду диспетчера вантажного таксі або водія-приватника.
     2) Далі важливим етапом є підготовка меблів до перевезення. Якщо меблі великогабаритні або складаються з секцій, то подібні меблі краще розібрати перед перевезенням. Можливо, оптимальним буде не повний розбір, а частковий, це рішення приймається в кожному індивідуальному випадку. Дверцята необхідно закрити або закріпити, щоб уникнути їх мимовільного відкриття при перевезенні або вантажно-розвантажувальних роботах. Вбудовані полички необхідно зняти та перевезти окремо. 
     Ручки або іншу фурнітуру, що виступає, краще також зняти або закріпити. До фурнітури, поставтеся максимально серйозно, і постарайтеся скласти акуратно всі ручки, петлі, болтики в одному місці, щоб уникнути їх втрати при переїзді, т.к. Незважаючи на свої дрібні розміри, їх недостача призводить до великого розчарування або необхідності йти на компроміс при складанні меблів, від чого може безповоротно постраждати дизайн меблів і в цілому її естетичний вигляд. 
     Частини меблів, які найтендітніші, такі як дзеркала, скляні дверцята, меблі зі скла вимагають індивідуального пакування та строго належного місця в кузові вантажного авто з обов'язковим кріпленням. Якщо Ви відверто не "майстер на всі руки", але при цьому вирішили розібрати меблі самостійно, то буде правильним промаркувати всі деталі меблів, щоб процес збирання не став для Вас тортурою довгою у вічність.
     3) Процес вантажно-розвантажувальних робіт при перевезенні меблів є вкрай важливим і небезпечним для її збереження. Найчастіше при переносі великогабаритних або важких меблів вантажники використовують спеціальні ремені, які не тільки полегшують їм роботу, але й забезпечують зниження ризиків завдати шкоди меблів, що перевозяться, через неправильне обхват.
     4) Усередині кузова вантажної машини, щоб уникнути тертя, меблі необхідно закріпити до борту авто спеціальними ременями, які не дозволять, по-перше, впасти високій шафі, піаніно або холодильнику, а по-друге виключать можливість "розмикання або їзди". меблів усередині по кузову.
     Важливим залишається нюанс прокладання картону, паперу, поролону або повітряно-пухирчастої плівки як між самими предметами, так і між бортом кузова і майном, що перевозиться. Дані дії виключать тертя предметів, а відповідно на Ваших меблях після перевезення не з'являться сколи або подряпини. 
     Якщо ж, Ви вирішили використати стрейч-плівку для обгортання більшості предметів меблів, додатковий матеріал якщо і знадобиться, то в мінімальній кількості.
     5) Останнім етапом є вивантаження меблів з кузова авто, його складання та розстановка, але якщо Ви врахували всі наші рекомендації щодо підготовки меблів для перевезення проблем на даному етапі, у Вас вже не виникне. Успіхів Вам при перевезенні меблів, а елементарні знання у Вас вже є!
     Професійне перевезення меблів по Києву та області виробляє наша мувінгова компанія. САН ПАРК МУВІНГ вже не перший рік на ринку вантажоперевезень, вантажного таксі, квартирних переїздів та перевезень офісів.
     Перевезти меблі разом з нами досить просто – дзвоніть за телефоном і диспетчер на підставі Ваших даних підбере оптимальне авто для перевезення меблів, порадить відповідну кількість сильних, споряджених ременями вантажників, а також порекомендує необхідні пакувальні матеріали. 

САН ПАРК МУВІНГ – найкращий перевізник меблів у Києві!

Діліться цікавими статтями про секрети мувінгу

та перевезення меблів у соцмережах: